Давайте подивимося на кращі та гірші сторони агентств, і що вони можуть зробити для того, щоб ваша кар'єра моделі успішно відбулася. Ще до того як ви зробите перші кроки в модельному бізнесі, ви повинні зрозуміти, що починаючи кар'єру моделі ви відкриваєте нову фірму під вашим власним ім'ям. І агентство є вашим діловим партнером.Всі модельні агенції є незалежними компаніями і, навіть якщо всі вони підкоряються певним законом модельного бізнесу, вони можуть разюче відрізнятися один від одного.Організація модельного агентства вимагає постійного розвитку в даному напрямку, вам потрібно відстежувати всі новітні тенденції та віяння моди, адже у модельного бізнесу є свої закони.

Від агентства (агента і менеджера) в прямому сенсі залежить доля моделі. З моменту підписання контракту вони починає будівництво кар'єри моделі, вибудовуючи кожен крок і кожну сходинку. І якщо модель настільки вдала, що досягає вершини, агент і менеджер повинні намагатися з усіх сил утримати її на цьому рівні.

Модельний бізнес
Особливість модельного бізнесу полягає в обов'язковій наявності тусовочною життя у директора агентства.

 

Мова піде про сучасному модельному агентстві, яка навчає дівчат основ професії моделі з подальшим працевлаштуванням. Головна складова роботи таких агентств - відбір майбутніх моделей та їх навчання. Сама прибуткова частина роботи для модельного агентства - отримати замовлення на надання своїх моделей для дефіле. Як правило, такі замовлення роблять будинки мод.

Для агентства саме дефіле - це хороша можливість отримати вигідний контракт для своїх моделей. При цьому основну прибуток з цих контрактів має саме агентство.

Додатково модельне агентство приймає замовлення від організаторів промо-акцій (для нічних клубів, презентацій, банкетів), а також запити на різні фотосесії від журналів, газет, рекламних агентств

Модельне агенство Україна
 Модельне Агентство. Організація свого модельного агентства

Головний обов'язок агента представляти і просувати модель, знаходити моделі роботу. І саме за це агенти отримують комісійні  від заробітку моделі. Якщо модель не працює і не заробляє, агент теж нічого не заробляє. Модельні агентства і менеджери надають професійний сервіс для моделі, включаючи пошук роботи, рекламу, бухгалтерію, виставлення рахунків, отримання грошей з клієнтів і юридичну підтримку в обсязі контракту.