АТО протези Житомирська область

За інформацією Міністерства соціальної політики України у 2016 році послуги щодо забезпечення інвалідів, учасників АТО та інших категорій населення області технічними та іншими засобами реабілітації надаватиме Житомирське державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство.

Житомирське ДЕПОП спеціалізується на виготовленні, поставці, ремонті та технічному обслуговуванні технічних та інших засобів реабілітації. А також займається виготовленням протезно-ортопедичних виробів підвищеної складності.

Підприємство знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Гоголівська, 103. Також можна звернутись за тел.: (0412) 36-12-03, 36-04-78.

Перелік інших підприємств України, які у 2016 році будуть надавати послуги інвалідам, учасникам АТО та іншим категоріям населення щодо забезпечення їх технічними та іншими засобами реабілітації, можна переглянути тут.

Крім того, в Міністерстві соцполітики на даний час ще триває прийом документів від підприємств-кандидатів усіх форм власності щодо визначення відповідності кваліфікаційним вимогам на виготовлення, поставку, ремонт та технічне обслуговування технічних та інших засобів реабілітації.

Таким чином перелік підприємств протезної галузі буде доповнюватись.