Фінансутвання соціальних проектів та туристичні подорожі до Європи

ГО"Міжнародний фонд"Джерело Милосердя" проводить акції для заохочення людей до благодійної діяльності на користь впровадження соціальних програм фонду.

Дитячі будинки сімейного типу. Що це таке?

Дитячий будинок сімейного типу — окрема сім'я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Загальна кількість дітей у дитячому будинку сімейного типу не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних.

Створення та підтримка дитячих будинків сімейного типу

Право дитини на сім’ю прописане всіма  законами. І це не лише законодавча норма, а й закон природи. Тільки в сім’ї  дитина пізнає  любов, почуває себе щасливою, вчиться будувати власну сім’ю, адже батьки не тільки дають їй життя, а й відповідають за догляд та виховання, передають досвід поколінь, прищеплюють моральні цінності та духовність, задовольняють щоденні потреби.

Хворим дітям потрібна допомога. Держава кидає їх напризволяще?

Все частіше і частіше ми чуємо страшне слово РАК. Ще страшніше звучить поєднання «Дитячий рак». На жаль, все більше дітей зіштовхуються з цією бідою.

Нині, коли у високорозвинених країнах постійно втілюються різноманітні програми та проекти, покликані вдосконалити методи лікування онкохворих дітей, на Україні дитяча онкологія досі залишається проблемою, яка знаходиться в тіні мовчання. Зазвичай сім'ї, які зіткнулися з цією страшною хворобою, залишаються віч-на-віч зі своїм лихом.

У Житомирі виготовлятимуть протези для інвалідів та учасників АТО

За інформацією Міністерства соціальної політики України у 2016 році послуги щодо забезпечення інвалідів, учасників АТО та інших категорій населення області технічними та іншими засобами реабілітації надаватиме Житомирське державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство.

Пільги, гарантії та права учасників АТО

Збірник правової допомоги учасникам АТО підготовлений у співпраці БО "Благодійний фонд допомоги захисникам вітчизни та їх сім'ям "Коло" та ГО Всеукраїнська правозахисна організація “Юридична Сотня” для відповіді на найпоширеніші правові питання учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.

Пільги при сплаті обов’язкових платежів (інваліди війни)

Інваліди війни можуть користуватися наступними пільгами зі сплати податків, зборів, мита та інших платежів до бюджету відповідно до податкового та митного законодавства:

Співпраця з Всеукраїнською федерацією бойових мистецтв «Будо»

На даному етапі ГО МФ "Джерело Милосердя" співпрацює з Всеукраїнською федерацією бойових мистецтв «Будо»,яка знаходиться у м.Полтава, вул.Сінна 7 та намагається якомога виразніше донести до суспільства про користь здорового способу життя.

В Оржиці провели спортивні змагання. Полтавщина

В  ОРЖИЦІ НА ВЕЛИКОМУ  ПОЛІ ПРОХОДИВ ТРАДИЦІЙНИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ, У ЯКОМУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ 9 КОМАНД РАЙОНУ. ПЕРЕМОЖЦЕМ ТУРНІРУ СТАЛА КОМАНДА З ДЕНИСІВКИ, ДРУГЕ МІСЦЕ – У ЛАЗІРКІВЧАН.

Одночасно із великим футболом відбувались змагання з міні-футболу  та турнір з шашок серед юних учасників.

Про це повідомили в Оржицькій РДА.

У змаганнях з міні-футболу взяли участь чотири команди. Перемогу здобула команда з Вишневого, друге місце у оржичан, третє виборола команда з Новооржицького.

Уляна Супрун закликала українців підтримати пацієнтів із орфанними хворобами

 

До Міжнародного дня рідкісних (орфанних) захворювань українців просять підтримати пацієнтів із орфанними хворобами.

Соціальний ролик із відповідним зверненням за участі в.о. Міністра охорони здоров’я України д-ра Уляни Супрун підготувала Громадська спілка «Орфанні захворювання України», передає VIDIA.