Фінансутвання соціальних проектів та туристичні подорожі до Європи

ГО"Міжнародний фонд"Джерело Милосердя" проводить акції для заохочення людей до благодійної діяльності на користь впровадження соціальних програм фонду.

Дитячі будинки сімейного типу. Що це таке?

Дитячий будинок сімейного типу — окрема сім'я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Загальна кількість дітей у дитячому будинку сімейного типу не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних.

Створення та підтримка дитячих будинків сімейного типу

Право дитини на сім’ю прописане всіма  законами. І це не лише законодавча норма, а й закон природи. Тільки в сім’ї  дитина пізнає  любов, почуває себе щасливою, вчиться будувати власну сім’ю, адже батьки не тільки дають їй життя, а й відповідають за догляд та виховання, передають досвід поколінь, прищеплюють моральні цінності та духовність, задовольняють щоденні потреби.

У Житомирі виготовлятимуть протези для інвалідів та учасників АТО

За інформацією Міністерства соціальної політики України у 2016 році послуги щодо забезпечення інвалідів, учасників АТО та інших категорій населення області технічними та іншими засобами реабілітації надаватиме Житомирське державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство.

Пільги, гарантії та права учасників АТО

Збірник правової допомоги учасникам АТО підготовлений у співпраці БО "Благодійний фонд допомоги захисникам вітчизни та їх сім'ям "Коло" та ГО Всеукраїнська правозахисна організація “Юридична Сотня” для відповіді на найпоширеніші правові питання учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.

Пільги при сплаті обов’язкових платежів (інваліди війни)

Інваліди війни можуть користуватися наступними пільгами зі сплати податків, зборів, мита та інших платежів до бюджету відповідно до податкового та митного законодавства:

Співпраця з Всеукраїнською федерацією бойових мистецтв «Будо»

На даному етапі ГО МФ "Джерело Милосердя" співпрацює з Всеукраїнською федерацією бойових мистецтв «Будо»,яка знаходиться у м.Полтава, вул.Сінна 7 та намагається якомога виразніше донести до суспільства про користь здорового способу життя.

Підписка на Новини